אברהם פטר רנד

 

 

אברהם פטר רנד עורך דין ונוטריון

  

תחומי העיסוק של המשרד - אברהם פטר רנד

 

הטיפול המשפטי של המשרד עונה במלואו על צרכי הלקוח בענין המטופל, החל בשלב היעוץ הראשוני ואילך. מעת ההתקשרות בחוזה למתן שירותים משפטיים בין הלקוח לבין עורך-הדין ילווה האחרון את הלקוח עד לסיום הענין. עורך-הדין יתווה, בסמוך למועד קבלת הטיפול, את האסטרטגיה המוצעת לטפל בענין, ובהנחה שיקבל עליה אישור מן הלקוח יוסיף עורך-הדין לפעול כמותווה תוך הפעלת שיקול דעתו המקצועי.

 

עורך-הדין ישתף את הלקוח, ככל המתבקש ממהות הדברים, גם בהכרעות טקטיות ופרוצדוראליות בענינו ולרבות עיון בכתבי הטענות מכל סוג. עורך-הדין ייצג את הלקוח בפני הערכאה המוסמכת, על כל הכרוך בדבר, עד למתן החלטה או פסק-דין שיסיים את ההליכים, ולרבות ביצוע פסק-הדין, במקרה המתאים, בהליכי ההוצאה לפועל.

 

מוצע ללקוח אף מסלול מקצועי מקביל או חלופי, שלפיו יטופל ענינו באחת הדרכים האחרות ליישוב סכסוכים, בהליכי גישור או בבוררות, וזאת בתחומי העיסוק של המשרד.

השירותים ניתנים בשפות עברית, אנגלית, ספרדית והונגרית.

 

  נזיקין (Civil Torts)

נזקי גוף, לרבות תאונות עבודה; לשון הרע; נזקי רכוש, לרבות ליקויי בניה.

טיפול בנפגעי עוולות אזרחיות לקבלת סעד לנזק גוף ו/או נזק לרכוש, או מפניהם, לרבות בתאונות עבודה ו/או בתאונות דרכים או באירוע ליקויי בניה, וכן לקבלת סעד לנזק תדמיתי, לרבות בעוולה של פרסום לשון הרע ו/או של פגיעה בפרטיות.

 

  מקרקעין (Immovables)

עסקאות קניה ומכירה במקרקעין; רישום מקרקעין, לרבות רישום בית משותף; עריכת חוזים במקרקעין.

ליווי עסקאות במקרקעין, לרבות קונה ו/או מוכר של זכויות במקרקעין בדירת מגורים, רישום הזכויות בפנקס הבתים המשותפים ובלשכת רישום המקרקעין והסכמי שכירות.

ליקויי בניה, ככל שהנושא מסווג כענין של מקרקעין.

 

  עבודה (Labor Law)

שירות לעובדים ולמעסיקים במכלול הנוגע לזכויות עובדים לרבות במגזר הפרטי.

ייצוג בהכנת חוזה עבודה, במחלוקת בנוגע לקיום יחסי עבודה ובדרכי סיומם (התפטרות ו/או פיטורים). ייצוג בגין פגיעה בזכויות מעבודה, לרבות הרעת תנאים.

 

  אזרחי/ מנהלי (Civil and or Administrative Law)

תביעות חוזיות, לרבות מכרזים; תביעות כספיות

עריכה וייצוג בענין חוזים, תביעות כספיות, עתירות ו/או תביעות מנהליות

      

 

 

  אברהם פטר רנד- עורך-דין, מגשר ונוטריון | רח' הרב ברוך מרכוס 5, חיפה | טל/פקס:  04-8527716  

דואל: rpeter@netvision.net.il  

הפעל נגישות

בניית אתרים